Napisz martaomachel@gmail.com   Dołącz do nas

Forever Living

  /  Forever Living
Forever Living Dołącz do mnie

zmieniając swoje życie

Bądź swoim własnym szefem, pracuj, kiedy chcesz, skąd chcesz. Współpracuj z uznaną globalną firmą, która pomaga zapewnić wolność finansową. Praca ta zapewni Ci , ze nie przegapisz żadnego cennego momentu ze swoimi dziećmi. Możesz to wszystko zrobić z Forever Living Products & me.

Osobiście będę Cię szkolić i mentorować, aby stworzyć Twoja własną historię sukcesu przy użyciu sprawdzonego, prostego modelu biznesowego, który zaplanuję z Tobą i pomogę Ci zbudować. Osiągnij dochód pasywny pracując wyłącznie w domu z firmą, która zapewnia ciągłe szkolenia i wsparcie dla swoich partnerów w jednym z najszybciej rozwijających się sektorów przemysłu na świecie – Zdrowie, Wellness i Uroda. Rozwijaj swój własny międzynarodowy biznes, w 160 krajach świata , który pozwoli Ci osiągnąć dochód. Pracuj w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, dostosowując się do rodziny lub Twojego rozkładu zajęć. Fenomenalne w tym biznesie jest to, że nie potrzebujesz żadnego wcześniejszego doświadczenia!

Co możesz osiągnąć?

Rozpocznij sprzedaż detaliczną Możesz zarobić $500-$1000 ( 500-1000 PLN) miesięcznie, używając i polecając nasze naturalne produkty aloesowe. Rozwijaj swój zespól zdobędziesz wiedzę, która umożliwi Ci rozwój małego zespołu. Przyniesie to dochód w wysokości potencjalnie $1000-$3000 ( 1000PLN-3000PLN) miesięcznie dla Ciebie i Twojej rodziny. Masz możliwość rozwinięcia własnej firmy/ biznesu, która daje Ci niezależność, plan samochodowy, podróże globalne i udział w zyskach firmy… Będziesz ściśle współpracować ze mną, aby rozwinąć swój zespół w liderów. Rozpoczniesz budować biznes swoich marzeń. Zarobki potencjalne to $3000-$25000 (3000 PLN-25 000 PLN) na miesiąc i więcej

To Twój wybór!

Będę Twoim trenerem, mentorem i będę wsparciem, razem z naszym zespołem #globalteam Nadal nie jesteś pewien, czy to dla Ciebie? Naprawdę nie ma znaczenia, jakie są teraz Twoje okoliczności, osobiście daję Ci wszystkie, odpowiednie narzędzia i tory, po których możesz biec, aby Twoja firma szybko się rozwijała. Potrzebujesz jedynie chęci odniesienia sukcesu i nauki, pozytywnego nastawienia „da się”, przyjęcia nowoczesnego sposobu pracy z ludźmi za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Co myślisz? Brzmi niesamowicie, prawda?

Będziesz swoim własnym szefem, będziesz kontrolować swoje godziny pracy, cieszyć się dodatkowymi dochodami i będziesz na najlepszej drodze do stworzenia wolności finansowej. Ekskluzywne produkty w zakresie zdrowia, dobrego samopoczucia, odżywiania, kosmetyki oraz sprawdzone możliwości biznesowe są dokładnie tym, czego szukają miliony ludzi – lepszym samopoczuciem i bogactwem. Jestem pewien, że nie raz już poleciłeś restaurację którą kochasz, dobry film, który obejrzałeś, ulubiony produkt do pielęgnacji skóry lub książkę, której nie mogłeś odłożyć – teraz tez będziesz nadal polecać wspaniale produkty za co firma Ci zapłaci. Zarabiasz pieniądze po prostu dzieląc się tą niesamowitą szansą z innymi. To naprawdę jest TAKIE proste! Zakup pakiet startowy z podanego linka, a ja skontaktuje się z Tabą . Bądź częścią najszybciej rozwijającego się zespołu w całej Ameryce Północnej #globalteam oraz zespołu, który osiąga niesamowite sukcesy na świecie.

Forever Living Co zawiera pakiet

Forever Living Start Pack

„Pakiet startowy - Start Your Journey Pack to najbardziej ulubione produkty aloesowe, które pozwala Ci przekonać się o wysokiej jakości produktów oraz o ich wielofunkcyjności. Zakup pakietu daje międzynarodowa licencje do Pracy z Domu w 160 krajach świata. Poniżej podaje skład paczki w Polsce i USA. W każdym kraju skład paczki trochę się rożni.
Polska:

Zawartość paczki:

C9 1 szt.

Aloe Peaches 330 ml 3 szt.

Argi+ 1 szt.

Active Pro B 1 szt.

Aloe Ever Shield 2 szt

Aloe Ever Shield 2 szt

Forever Bright 2 szt.

Aloe Vera Gelly 2 szt.

Aloe Heat Lotion 2 szt.

Aloe Propolis Cream 1 szt.

Aloe Lips 3 szt.

Materiały marketingowe

Koszt paczki: 1781,54 PLN

USA:

Zawartość paczki:

12 pack of 330mL aloe vera gel minis

Forever ARGI+

Forever Lemon and Lavendar Essential Oils

Forever Arctic Sea

Forever Active Pro-B

Aloe Vera Gelly

Aloe Heat Lotion

Aloe Propolis Creme

Aloe Moisturizing Lotion

Aloe Liquid Soap

Forever Aloe Scrub

Forever Bright Toothgel

Aloe Lips

English Product Catalog

Aloe as Nature Intended (single)

Why Forever Pack

Koszt paczki: $315 plus podatek

Co daje

zakup paczki?

Paczka raz zakupiona daje nam na zawsze zniżkę 30% off oraz możliwość współpracy w 160 krajach świata.